Košarka

Skandalozan meč u Skoplju između MZT-a i Cibone: Društvene mreže gore o šokantnim scenama (VIDEO)

Šokantne scene na meču MZT – Cibona! Ovaj duel biće sigurno predmet istrage rukovodstva takmičenja, jer smo na njemu videli neke neverovatne scene.

Cibona je vodila na poluvremenu 53:41, ali u nastavku oni nisu igrali košarku! Da, ono što su oni radili u drugom poluvremenu nije bila košarka već bruka kakvu regionalna košarka ne pamti!

Naime, treća četvrtina završena je rezultatom 30:5! Da, nije greška – 30:5. Igrao je domaći tim jako dobro, ali… Ono što su radili Zagrepčani bilo je sramotno.

Na kraju ih je MZT razbio (87:74) i došao do pobede koja mu obezbeđuje opstanak u ligi u slučaju poraza Borca u Podgorici.

Ostaje da se sačeka i meč između Borca i Budućnosti u Podgorici.

Na kraju ih je MZT razbio (87:74) i došao do pobede koja mu obezbeđuje opstanak u ligi.