Fudbal

Sloboda rutinski savladala Lazaricu (FOTO) (VIDEO)

U 17. kolu Zapadno-moravske zone, fudbaleri Slobode su u “Velikoj kolonijii” ugostili fudbalere Lazarice iz Prilipca kod Požege i savladali ih rezultatom 2:0 (1:0).

Pred nešto više od 100 gledalaca prvi gol je već u ranoj fazi meča postigao Vladimir Perišić za vođstvo domaćina, i može se reći da je to bilo jedino vredno pomena u prvih 45 minuta, ali dovoljno da Sloboda na pauzu ode sa prednošću 1:0.

U drugom poluvremenu, koje je bilo sadržajnije, Sloboda koju kao trener i istovremeno golman, predvodi Borivoje Rumenić, je kreirala nekoliko poluprilika i prlika i jednu takvu iskoristio je Nikola Vasillić u 62. minutu i povisio na 2:0, a ujedno i postavio konačan rezultat meča.

Slobodi je ovo bila 10. pobeda u sezoni i nalazi se na drugom mestu tabele sa 34 boda, a u narednom kolu gostuje ekipi Poleta iz Trbušana.