Fudbal

Metalcu malo falilo za sva tri boda u Kruševcu (VIDEO)

U 27. kolu Mozzartbet Prve lige Srbije fudbaleri Metalca gostovali su Kruševcu ekipi Trayala u derbiju donjeg dela tabele i remizirali, na kraju 90 minuta bilo je 1:1 (0:1).

Poveo je Metalac u u 14. minutu golom Miloševića i prednost čuvao duboko do pred kraj utakmice kada su domaćini uspeli da izjednače u 80. minutu, a strelac gola bio je Punoševac.

Metalac sada ima 32 boda i nalazi se na samo bod ispod mesta koje znači opstanak u ligi, u narednom kolu fudbaleri iz Metalca dočekuju na svom stadionu Jedinstvo iz Uba.

Trayal: Jordanov, Golubović, Janjušević (Milisavljević 62′), Krstić, Mijailović, Milošević (Pavlović 62′), Petrović (Jović 80′), Punoševac, Radivojević, Rašković (Vesić 80′), Savić (Pnoševac 62′)

Metalac: Mirković, Abah (Zdravković 69′), Bačkulja, Bulatović, Fićović, Maksimović (Marković 46′), Milošević (Milošev 85′), Nešić, Škorić, Vujčić, Žakula