Fudbal

Borac sa Zlatibora poneo sva tri boda, Omladinac minimalno poražen u Priboju (FOTO) (VIDEO)

U derbi meču 10. kola Srpske lige Zapad na Zlatiboru su snage odmerili upravo ekipa Zlatibora i Borca 1926. Nakon 90 minuta zanimljive borbe, pobedu su ostvarile čačanske zebre i to rezultatom 1:4 (0:3).

Strelci golova za ekipu Darka Rakočevića bili su Nikola Todosijević i to dva puta kao i Milan Kolarević i Marko Pelivanović.

Fudbalerima Borca ovo je bila osma pobeda od početka sezone kojom su zaržali korak za prvolasiranom ekipom FAP-a koja je danas na svom terenu savladala ekipu Omladinca iz Zablaća.

Kao što je već pomenuto, druga čačanska ekipa u Srpskoj ligi Zapad, ekipa Omladinca iz Zablaća danas je u Priboju gostovala ekipi FAP-a i pretrpela minimalan poraz, a strelac gola za domaćina bio je Jovanović već u 8. minutu igre.

Omladinac nakon ovog poraza i dalje ima 16 bodova i zauzima peto mesto na tabeli.

Treći čačanski srpskoligaš u nedelju u svom standardnom terminu od 11 časova dočekuje ekipu Mihajlovca.