Fudbal

Srpska liga Zapad: Borac ubedljiv protiv Loznice (FOTO) (VIDEO)

U utakmici 13. kola Srpske lige Zapad, fudbaleri Borca 1926 su na stadionu kraj Morave ugostili ekipu Loznice i savladali je, ispostaviće se na kraju ubedljivo, rezulatom 4:1 (1:1).

Iako je Borac dominirao u većem delu utakmice, nije lako uspeo da slomi današnjeg protivnika, u prvom poluvremenu Borac je poveo golom Stojanovića i imao još nekoliko prilika, ali je na kraju prvih 45 minuta bilo samo 1:1, jer je gol za izjednačenje postigao Obradović. U drugom delu igre slična situacija na terenu, fudbaleri Borca su napadali, stvarali šanse ali ih i propuštali, sve do 75. minuta kada Stevlić koristi jednu od šansi postiže gol za novo vođstvo čačanskih zebri. Do kraja meča, još dva gola u mreži indisponiranih fudbalera Loznice, za ipak ubedljivu pobedu čete Darka Rakočevića. Strelci su bili Vranić i Kovačević.

Borac je ovom pobedom, bar privremeno, izbio na čelo srpskoligaškog zapada, jer fudbaleri FAP-a svoj meč 13. kola igraju sutra na gostovanju ekipi OFK Mihajlovac.