Fudbal

Omladinac zabeležio novu pobedu, Borac kao domaćin u Požegi samo do boda (FOTO) (VIDEO)

U 9. kolu Srpske lige Zapad, fudbaleri Omladinca iz Zablaća su kao domaćini savladali ekipu Mladog radnika iz Požarevca i to u sudijskoj nadoknadi, golom Tomovića u 92. minutu meča. Ovo je Omladincu bila peta pobeda u sezoni što ih dovodi, trenutno, na četvrto mesto tabele sa 16 bodova.

Drugi čačanski srpskoligaš, ekipa Borca danas je kao domaćin igrala u Požegi, zbog rekonstrukcije travnate podloge stadiona kraj Morave, i ugostila ekipu Budućnosti Krušik iz Valjeva. Meč je završen najmanje popularnim rezultatom, mreže su mirovale svih 90 minuta, bilo je 0:0.

Ovim remijem fudbaleri Borca su ugrozili prvo mesto, sa kog ih može svrgnuti ekipa FAP-a.