Fudbal

Mladost pretrpela poraz od Partizana u Luačnima (VIDEO)

U 26. kolu Mozzart Super lige Srbije, u Lučanima je Mladost dočekala posrnuli Partizan ali nije uspela u želi da dodatno pomrsi račune beograđana, Partizan je prekinuo seriju loših rezultata i slavio rezultatom 0:3 (0:0).

Po jako hladnom vremenu i lošem terenu fudbaleri obe ekipe pružili su jako lep fudbal posetiocima koji su nedeljno popodne odlučili da provedu na gradskom stadionu u Lučanima.

Egal borba vidjena je u prvih četrdeset pet minuta, gde smo imali priliku da vidimo veliki broj šansi i sa jedne i sa druge strane. Najozbiljniju priliku za gol čini se imali su fudbaleri Partizana krajem prvog poluvremena kada Pavlović nije iskorisio situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćih.

Povratak sa odmora doneo je totalno novu sliku na terenu, postojala je samo jedna ekipa. To su bili beogradski crno beli. Mrežu Lučana načeo je Marković u 52. minutu kada se sjajno snašao u šesnaestercu domaćih. Na drugi gol čekalo se 26 minuta nakon toga kada je posle sjajnog pasa Dijabatea, Menig povisio prednost gostiju, da bi konačnih 3:0 postavio Natho u 90. minutu.

Partizan ostaje drugi sa 54 boda, dok je Mladost i dalje pri dnu tabele sa 21 bodom.