Fudbal

Goleada kraj Morave: Polet pobednik Kupa u Čačku (FOTO)

U finalu Kupa grada Čačka danas su snage odmerile ekipe Borca 1926 i Poleta iz Ljubića, a na pomoćnom igralištu Gradskog stadiona pobedu i trofej su odneli Grebići pošto su slavili rezultatom 3:6 (2:4).

Prava goleada je višena u prvom poluvremenu, a ništa nije naslućivalo da će pobednik biti ekipa Poleta jer je domaćin, poveo već u 4. minutu preko Stevlića, ali je ekipa Poleta do poluvremena postigla čak četiri gola, a strelci su bili Obrenović, Gavrović i Veselinović u dva navrata. Konačnih 2:4 u prvom poluvremenu postavio je Todorić Lazar. U drugom delu igre još dva gola ekipe koju sa klupe predvodi Zoran Vujičić, a strelci su Bili Grujičić i Milosavljević, dok je treći gol za Borac postigao Rakonjac.

Na kraju više nego zaslužena pobeda ekipe Poleta koja će nastaviti dalje takmičenje u Kupu Srbije.