Fudbal Uncategorized

Borac silovito počeo sezonu u Prvoj ligi Srbije (FOTO) (VIDEO)

Fudbaleri čačanskog Borca su na fatntastičan način otpočeli povratničku sezonu u Prvoj ligi Srbije. Popularne zebre su slavile protiv ekipe Trajala iz Kruševca sa ubedljivih 4:0 (3:0).

Inače treba istaći da je Borac kao domaćin ovu utakmicu igra na Gradskom stadionu u Užicu, jer teren na Gradskom stadionu u Čačku nije u adekvatnom stanju, a ostaje nada da će utakmica trećeg kola biti igrana kraj Morave.

Fudbalerima Borca posao na ovom meču je bio olakšan jer su već od 20. minuta imali igrača više na terenu, pošto je direktan crveni karton dobio golman gostujuće ekipe Simić. Od tog trenutka, izabranici Darka Rakočevića su preuzeli potpunu kontrolu meča, pa je svoju nadmoć na terenu Borac krunisao evrogolom Todosijevića u 30. minutu.

Kada se činilo da će igrači na pauzu otići sa rezultatom 1:0, pravi “blickrig” fudbalera Borca, jer su Čačani sa dva pogotka u nadoknadi vremena praktično zapečatili sudbinu Kruševljana. Najpre je mrežu zatresao novajlija Uroš Kojić (45+2), anakon toga gol postiže Bogićević (45+4).

Konačnih 4:0 za značajna tri boda na startu prvenstva i ubedljivu pobedu u 64. minutu postavio je još jedan novajlija Slavoljub Đokić.

U narednom kolu Borac 1926 gostuje u Rumi protiv debitanta u Prvoj ligi Srbije, ekipe Slavena.