Uncategorized

Borac remizirao sa Dubočicom u meču igranom u Užicu (VIDEO)

U utakmici trećeg kola Prve lige Srbije fudbaleri Borca 1926 igrali su nerešeno 1:1 protiv ekipe Dubočice.

Meč u kome su Čačani bili domaćini je odigran na stadionu “Radomir Antić“ u Užicu.

Ekipa iz Leskovca povela je u 38. minutu pogotkom Petrovića, koji se nakon prekida najbolje snašao u šesnaestercu Borca. Borac je do izjednačenja stigao u 66. minutu kada se nakon centaršuta sa leve strane u samom petercu Dubočice najbolje snašao Slavoljub Đokić koji je loptu sproveo u mrežu.

Borac u do sada odigrana tri kola ima osvojenih 5 bodova što je dovoljno za šesto mesto na tabeli, a u narednom kolu izabranici Darka Rakočevića gostuju u Smederevu istoimenoj ekipi koja je do sada osvojila samo jedan bod.