Biciklizam

Biciklisti Borca osvojili novih šest medalja na prvenstvu Srbije

Na Prvenstvu Srbije u brdskoj  vožnji bciklisti Borca Vuk Jevtović u kategoriji dečaka do 11 godina osvojio prvo, a David Dragović treće mesto , Ognjen Djokanovoć kod dečaka do 9 godina bio je treći, a masters u kategoriji preko 60 godina Ljuban Avramović osvojio prvo mesto. U disciplini kriterijumska vožnja, ulične trke, Djordje Stanisavljević, dečaci do 11 godina I Nemanja Savić, dečaci do 9 godina osvojili druga mesta.

Vuk Jevtović, U11, na usponu, Prvenstvo Srbije u brdskoj vožnji

Prvenstvo Srbijje u brdskoj I kriterijumskoj vožnji održano je u nedelju 08.09.2024.godine na Divčibarama i Valjevu. Pre podne voženo je brdsko prvenstvo na Divčibama i na ovom prvenstvu biciklisti Borca nastupili su sa mladjim kategorijama jer  su seniori  imali medjunarodnih obaveza. Ognjen ilić je otputovao na Evropsko prvenstvo, a Dejan Cogoljević na trku u Kinu.

Vuk Jevtovič i David Dragović, U11, prvi i treći na Prvenstvu Srbije u brdskoj vožnji 2024

U kategoriji dečaka do 11 godina , pobedio je Vuk Jevtović, dok je David Dragović osvojio treće mesto. Treći član ekipe Djordje Stanisavljević bio je peti.

Ognjen Djokanović, U9, drugi na Prvenstvu Srbije u brdskoj vožnji, 2024

U kategoriji dečaka do 9 godina, treće mesto osvojio je Ognjen Dokanović, a Jovan Gordić četvrto mesto i Nemanja Savić bio je šesti.

Ljuban Avramović , Masters D, prvi na Prvenstvu Srbije u brdskoj vožnji, 2024

U kategoriji mastersa, takmičari preko 60 godina,  Ljuban Avramović osvojio je prvo mesto.

Po podne vožene su ulične trke u centru Valjeva.

Djordje Stanisavljević, U11, drugi na Prvenstvu Srbije u kriterijumskoj vožnji, 2024

U kategoriji dečaka do 11 godina, Djordje Stanisavljević osvojio je drugo mesto, a David Dragović je bio četvrti i Vuk Jevtović bio je šesti.

Savić Nemanja, U, drugi, Prvenstvo Srbije u kriterijumskoj vožnji 2024

U kategoriji dečaka do 9 godina, Nemanja Savić osvojio je drugo mesto, a Jovan Gordić je bio četvrti i Ognjen Đokanović peti.